НОВИНИ

Мери італійських міст мітингували проти соціальної політики влади

У вівторок, 24 липня, в столиці Італії Римі приблизно двох сотень представників місцевої влади, включно з мерами міст, взяли участь в демонстрації біля будівлі сенату.

Мери виступили проти скорочення бюджетних асигнувань. За їх словами, ці кроки можуть серйозно позначитися на рівні життя населення в їхніх містах.

За словами мера Риму, Джованні Алеманно, якщо влада країни не відмовиться від скорочення бюджетів, то деяким містам загрожуватиме дефолт.

"Якщо уряд не перегляне свою позицію, існує ризик, що доведеться скоротити послуги для громадян, а не зайві витрати. Доведеться ще збільшити місцеві податки, багато міст можуть зіткнутися з дефолтом", - сказав Алеманно.

Нагадаємо, 17 липня прем’єр-міністр Італії Маріо Монті заявив, що він "вкрай стурбований" ймовірністю банкрутства автономного італійського регіону Сицилія. Оскільки, за оцінками італійських експертів, уряд Сицилії накопичив борг розміром приблизно у 5 мільярдів євро і незабаром може виявитися нездатним виплачувати зарплати, пенсії та соціальні допомоги.