НОВИНИ

"Чорноморнафтогаз" купив житлові вагончики, дорожчі за квартири у Києві

ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» 13 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ТБ «Лінія» на придбання трьох вагонів-будинків на суму 2,56 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Утеплені пересувні будинки виготовлені з металевих труб, оцинкованої сталі.

Вагончик розміром 3,2х9,0 х3,1 метрів коштує 934. тис грн. В ньому має бути два двоярусних ліжка, холодильник, кондиціонер, душова кабіна, шафи тощо.

Вартість вагончика становить 32,4 тис. грн за квадратний метр, що перевищує ціну на елітні квартири в Києві.

Ще два вагончики 3х6 х3,1 м коштують 812 тис. грн. Вартість одного квадратного метра в них становить 45,1 тис. грн, або $5,6 тисяч, що наближається до середньої ціни житла в Москві.

Засновниками харківського ТОВ «ТБ «Лінія» є Олена Макшанова, Ольга Беседіна та Віктор Бочарник.

У 2010 році заступником директора з економічних питань «Чорноморнафтогазу» було призначено Олександра Кацубу, депутата Харківської міськради від Партії регіонів.

Його брат Сергій Кацуба, депутат Київської облради від Партії регіонів, очолює департамент забезпечення матеріально-технічним ресурсами, роботами та послугами Нафтогазу. Наразі він збирається балотуватись до Верховної Ради за мажоритарним округом в Київській області. Їх батько Володимир Кацуба очолює Дергачівську райдержадміністрацію і є депутатом Харківської облради від Партії регіонів.

Нагадаємо, у червні 2011 року «Чорноморнафтогаз» заплатив 250 тисяч грн за два гумові надувні човни.

Із «Чорноморнафтогазом» також пов’язаний скандал із закупівлею морських бурових установок. Як установили ЗМІ, першу бурову вишку було закуплено з переплатою в 150 мільйонів доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.