НОВИНИ

Українську Вікіпедію редагували уже 10 мільйонів разів

О 00:30 в ніч на 22 липня україномовний розділ Вікіпедії перетнув позначку в 10 мільйонів редагувань. Про це повідомила прес-служба громадської організації "Вікімедія Україна".

Відомо, що це відбулось у статті Друга світова війна, а саме десятимільйонне редагування стосувалось косметичних змін у посиланнях на інші мовні розділи Вікіпедії, чим займаються спеціально розроблені програми роботи для автоматизації процесу додавання міжмовних посилань, повідомила прес-служба організації.

Українська Вікіпедія посідає 14 місце за кількістю статей серед усіх мовних розділів Вікіпедії, маючи більше 390 тис. статей. В ній зареєстровано більше 140 тис. користувачів, але лише близько 2 тис. з них є активними, тобто здійснили протягом місяця щонайменше одне редагування. Водночас, українська Вікіпедія за кількістю редагувань посідає 21 місце, поступаючись низці мовних розділів, які мають меншу кількість статей, аніж україномовний розділ всесвітньовідомої інтернет-енциклопедії.

Наразі україномовна Вікіпедія наближається до позначки у 400 тис. статей. За охопленням інтернет аудиторії Вікіпедія в Україні займає 6-е місце з показником 60%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.