НОВИНИ

У Румунії теж хочуть вести відеоспостереження на виборчих дільницях

Опозиційна, пропрезидентська Ліберально-демократична партія Румунія (ЛДПР) вимагає встановити на виборчих дільницях для голосування на референдумі щодо імпічменту Траяну Бесеску камери відеоспостереження. Про це заявив віце-голова ЛДПР Крістіан Боуряну.

"Для забезпечення прозорості і коректності виборчого процесу на референдумі щодо імпічменту Траяну Бесеску ЛДПР наполягає на встановленні на виборчих дільницях камер відеоспостереження", - заявив Боуряну.

Він зазначив водночас, що з аналогічними вимогами зверталися під час попередніх виборчих кампаній Соціал-демократична і Націонал-ліберальна партії.

Крім цього, віце-голова ЛДПР звертає увагу і на той факт, що встановлення відеокамер не вимагає особливих витрат, оскільки більшість виборчих дільниць розташовуються в школах, де таке обладнання вже було встановлено під час проведення випускних іспитів.

Як відомо, референдум щодо імпічменту Траяну Бесеску пройде 29 липня.

Також, зазначимо, що 5 липня Верховна Рада України визначила порядок встановлення й використання веб-камер у приміщеннях виборчих дільниць на виборах Ради, які пройдуть 28 жовтня.

Читайте також: «Побачу кожного»: веб-камери на виборах не захистять репутацію влади

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.