НОВИНИ

Мер Полтави вступив у Партію регіонів

Міський голова Полтави Олександр Мамай у суботу офіційно вступив у лави Партії регіонів. Усього ж на 14-й партійній конференції квитки отримали майже 20 нових членів цієї партії.

У своєму виступі Мамай, зокрема, підкреслив, що коли при владі одна партія, то в державі буде порядок.

"Ми всі жили при Радянському Союзі і пам'ятаємо, що коли керувала одна партія, то був порядок... А коли хто в плуг, хто в луг, а третій ще кудись...то діла не буде" - сказав Мамай.

Він повідомив, що особисто буде активним агітатором під час нинішньої передвиборчої кампанії та пообіцяв, насамперед, доносити до людей те, що державою повинна керувати єдина політична сила - Партія регіонів.

А ще, на його думку, в жодній із областей України немає такої тісної співпраці між обласним центром і областю, як на Полтавщині.

На виборах мера Полтави у 2010 році Мамай висувався від партії "Совість України". Разом з тим Партії регіонів заявляла про підтримку Мамая під час виборів міського голови Полтави і не висувала власного кандидата.

Мамай - директор ТОВ "Інтер-Агро", голова громадської організації "Наш дім - Полтава". Народився в Полтаві 11 червня 1968 року. Закінчив Полтавський будівельний інститут. У 2006 році Мамай брав участь у виборах мера Полтави, але зняв свою кандидатуру на користь іншого кандидата - Віктора Животенка.

Нагадаємо, у березні до Партії регіонів вступив мер Запоріжжя Олександр Сін, обраний від БЮТ.

Наприкінці травня до Партії регіонів вступив останній позапартійний міський голова Дніпропетровської області – Сергій Мороз, який очолює Новомосковськ.