НОВИНИ

Улюблені байкери Путіна присвятили своє шоу у Криму Радянському Союзу

Байк-шоу, організоване московським мотоклубом "Нічні вовки", почалося під Севастополем сьогодні вночі. За даними організаторів, на заході зібралося щонайменше 80 тисяч осіб.

Театралізована вистава, показана на території колишнього кар’єру біля гори Гасфорта неподалік від міста Балаклава, почалося з алегоричної демонстрації розпаду Радянського Союзу: зшиту з полотна земну кулю з контурами кордонів СРСР під музику розірвали на шматки люди в чорних костюмах.

"Байк-шоу присвячене країні, в якій я народився, і якої більше немає", - сказав журналістам головний організатор фестивалю, лідер "Нічних вовків" Олександр Залдостанов на прізвисько Хірург.

На відкритті байк-шоу був присутній командувач ЧФ РФ контр-адмірал Олександр Федотенков і керівники Севастополя.

Байк-шоу, яке проходить уже четвертий рік поспіль, покликане показати єдність народів Росії, України й Білорусі.

У 2009 році фестиваль був присвячений Чорноморському флоту РФ, який базується в Севастополі, в 2010 році - 65-річчю Перемоги у ІІ світовій війні. У 2011 році основною ідеєю шоу стало відродження єдності слов’янських народів.

Нагадаємо, 13 липня у Севастополі президент РФ Владімір Путін на кілька годин запізнився на зустріч із президентом України Віктором Януковичем, оскільки спершу поїхав на зустріч із російськими байкерами.

Путін вже не вперше зустрівся з представниками "Нічних вовків". Влітку 2009-го він відвідав "штаб-квартиру" "Нічних вовків" у Москві. Влітку 2010-го Путін приїжджав на байк-фестиваль у Севастополі, при чому за кермом триколісного "Харлея Девідсона".

У 2011-му Путін очолив колону байкерів на 16-му байк-фестивалі у Новоросійську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.