НОВИНИ

На Рівненщині та Тернопільщині влада блокує зустрічі опозиціонерів з виборцями

Представники місцевої влади і Партії регіонів намагалися перешкодити зустрічам народного депутата фракції «БЮТ-Батьківщина» Остапа Семерака з виборцями та журналістами у Тернополі та на Рівненщині. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Так, на прес-конференції парламентарія у Тернополі журналісти повідомили, що їхнім колегам з державних ЗМІ була дана вказівка не приходити на прес-конференцію опозиціонера.

У місті Костополі Рівненської області опозиції в останній момент відмовили в оренді зали районного Будинку культури, де була запланована зустріч Остапа Семерака з виборцями. Всупереч попередній домовленості, залу несподівано віддали в оренду благодійному фонду Партії регіонів.

У результаті народний депутат був змушений проводити зустріч на вулиці, а «регіонали» залишили Будинок культури незабаром після її початку.

Також було зірвано зустріч Семерака з мешканцями села Зоря Рівненського району. Спочатку за оренду місцевого Будинку культури виставили завищену ціну, а коли районний штаб Об’єднаної опозиції погодився її оплатити, було повідомлено, що будівлю несподівано затопило.

«Подібні «теплі» зустрічі влада зараз влаштовує народним депутатам з опозиції у різних регіонах України. Всі ці намагання затулити нам рота свідчать про одне: вони нас бояться, бо ми є реальною загрозою для їхнього подальшого ситого існування й паразитування на тілі країни», – зазначив Семерак.

Як повідомлялось, 19 липня працівники податкової міліції міста Маріуполь на чолі з підполковником Віталієм Коротким провели обшук в офісі маріупольського підприємства «ТОВ Яруд Нерухомість», яке належить родині керівникові Донецького виборчого штабу партії об’єднаної опозиції "Батьківщина" Олександру Ярошенку. На думку партії, цей обшук пов'язано з організацією Ярошенком збору підписів у рамках акції "Україна проти Януковича" у Донецькій області.

Раніше у Харкові об'єднаній опозиції перешкоджали встановити намети для збору підписів харків'ян під судовим позовом до Віктора Януковича.

Нагадаємо, 16 липня лідер об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк повідомив, що підготував позов у Вищий спеціалізований суд проти президента Віктора Януковича за узурпацію влади.

За його словами, в регіонах України громадянам буде запропоновано приєднатися до позову - поставити свій підпис.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.