НОВИНИ

Митники Тимошенко засуджені до 4 років умовно

Печерський райсуд сьогодні, 19 липня, виніс вирок у справі про розмитнення 11 мільярдів кубометрів газу РосУкрЕнерго.

Колишній глава Держмитниці Анатолій Макаренко засуджений до 4 років позбавлення волі умовно за ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу.

Екс-начальник відділу Київської регіональної митниці Тарас Шепітько сьогодні також засуджений до чотирьох років умовно.

Нагадаємо, 26 квітня 2011 року Печерський районний суд Києва направив у Генеральну прокуратуру справу за обвинуваченням колишнього заступника голови НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка, а також Анатолія Макаренка й Тараса Шепітька. Загалом якості обвинувачених проходило 6 осіб.

Їх обвинуватили у неправомірному митному оформленні природного газу в рамках розслідування кримінальної справи про заподіяння шкоди Україні за результатами розгляду позову РосУкрЕнерго (RosUkrEnergo) до Нафтогазу у Стокгольмському арбітражі.

Як відомо, 8 червня 2010 року Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма зобов’язав Нафтогаз повернути РосУкрЕнерго 11 млрд куб. м газу і надати додатковий обсяг газу 1,1 млрд куб. м як неустойку за порушення умов контракту.

З червня 2010 року по липень 2011 року Макаренко утримувався під вартою. Шепітько утримувався під вартою з липня 2010 року по липень 2011 року.

2 вересня суддя Печерського райсуду Києва засудила Діденка до 3 років позбавлення волі умовно. Він був звільнений у залі суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.