НОВИНИ

Намісник Лаври побудував під Києвом розкішну резиденцію

У намісника Києво-Печерської лаври, митрополита Вишгородського і Чорнобильського УПЦ МП Павла є розкішний заміський маєток. Про це розповідає програма "Гроші", журналісти якої спробували навідатися до маєтку.

Журналісти відправилися до резиденції настоятеля Лаври, щоб провідати його після повідомлень про хворобу.  Як повідомлялося, митрополит Павло опинився в реанімації і проходив лікування в Німеччині, у його крові знайшли ртуть і миш'як. Пізніше він це сам підтвердив.

Маєток розташований у 20 км від Києва, у селі Вороньки. Місце показали будівельники, які працюють на митрополита.

Журналісти побачили великий будинок з арками, ліпниною. Великі вікна прикрашені художнім куванням. На веранді - диванчики для відпочинку. Також вдалося побачити гараж на дві автівки, будинок для гостей.

Територія резиденції обнесена парканом заввишки приблизно у 2,5 метри. На будинку встановлені відеокамери спостереження.

На ганок до журналістів вийшла дівчина, яка повідомила, що митрополита наразі немає. Вона підтвердила, що це будинок настоятеля Лаври, але не змогла відповісти, коли він приїде.

Невдовзі зателефонувала помічникові митрополита, який заявив, що для зустрічі з Павлом треба їхати в Лавру. "Чого ви приїхали сюди? У вас шо, було благословення на це?", - запитав він. 

Як розповіли місцеві мешканці, через дорогу від митрополита Павла добудовує маєток скарбник Києво-Печерської лаври.

Нагадаємо, торік настоятелю Лаври подарували люксовий "Мерседес". Його вартість  понад 100 тисяч доларів. ЗМІ повідомляли, що цього року йому, можливо, подарували "Лексус".

Як відомо, раніше Павел назвав душевнохворим журналіста, який написав про Мерседес S-класу митрополита УПЦ МП Володимира (Сабодана) - така машина коштує 145 тисяч євро.