НОВИНИ

Податківці провели обшук в офісі дочки керівника штабу опозиції на Донеччині

Співробітники обласної податкової міліції в Маріуполі провели обшук офісу компанії, що належить дочці голови Донецького обласного передвиборчого штабу об'єднаної опозиції «Батьківщина» Олександра Ярошенка Емми. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Сам Ярошенко перебуває безпосередньо на місці подій. За його словами, в офіс прийшли 12 співробітників податкової міліції.

"Кажуть, що порушено дві кримінальні справи, які - я не знаю. За моєю інформацією, прийшли з документами на Торговий Дім "Ярудей", хоча та фірма вже з'їхала, зараз у цьому приміщенні розташовується ТОВ "Ярудей-нерухомість". Вилучили 3 вінчестера, 2 папки з договорами, рахунки, печатки", - зазначив він.

"Я розцінюю цей факт як акт політичного тиску на мене як лідера опозиції через моїх родичів", - заявив Ярошенко.

У свою чергу депутат Маріупольської міської ради, голова міської організації "Фронту Змін" Олександр Романюк також вважає ці обшуки політичним тиском.

"Це почалося після того, як ми підняли тему по незаконному будівництву цирконієвого рудника у Володарському. Тоді силовикам була дана команда відпрацювати нас і наш бізнес і завести кримінальні справи. Тільки за останні два-три місяці тиск чинився на мене, на Решетняка (депутат Маріупольської міськради – Ред.), Василя Коваленка (депутат Новоазовського райради від "Фронту змін" – Ред.). Зараз прийшли і до Ярошенка", - зазначив Романюк.

За даними місцевих ЗМІ, обшуки одночасно проводяться в шести офісах, які так чи інакше пов'язані з іменем Ярошенка. При цьому співробітники міліції нікому не пояснюють причин свого приходу.

Як повідомлялося, днями донецький регіональний штаб опозиції  повідомив про одразу декілька випадків тиску на представників об’єднаної опозиції в області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.