НОВИНИ

В Росії визнали, що Азаров в Україні відстоює інтереси «спільного слов'янського поля»

Головний редактор скандально відомої російської газети «Завтра» Алєксандр Проханов вважає прем’єр-мінстра України, не просто проросійською, а блискучою російською людиною в Україні, яка відстоює інтереси «спільного слов'янського поля». Про це Проханов розповів в прямому ефірі радіо «Ехо Москви».

«Я тільки що повернувся з України, де бесідував з Азаровим, прем'єр-міністром. Це приголомшлива людина, розумник, проросійська людина. Це просто російська людина. Він мені відкрив нарешті драму сьогоднішньої України. Ось ця глибинна драма, розкол, який сьогодні розсікає українське суспільство на дві половини - проросійської частину, що тяжіє до загального російського, міжслов’янського, і цю русофобську, що склалась в такий дуже потужний, агресивний, пасіонарний комплот. Вона, ця друга частина, вона торпедує всі ініціативи, пов'язані зі створенням спільного слов'янського поля», - розповів Проханов.

За його словами, Азаров - блискучий політик.

«Я просто не підозрював, що на Україні існують такі розумники» - підкреслив Проханов.

Алєксандр Проханов відомий не лише своєю літературною та журналістською діяльністю, а й тим, що у 1991 році, під час виборів президента РСФСР був довіреною особою кандидата в президенти, генерала Альберта Макашова, якого неодноразово звинувачували в антисемітизмі та порушували кримінальні справи за розпалення міжнаціональної ворожнечі.

Крім того, під час серпневого путчу 1991 року Проханов підтримав ГКЧП. Деяка частина російського суспільства вважає Проханова лідером патріотичної опозиції Росії. До речі, газету «Завтра» та її керівника також неодноразово підозрювали у антисемітизмі, але до конкретних справ не дійшло.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.