НОВИНИ

Янукович дав орден одному з найбагатших «регіоналів»

Президент України Віктор Янукович нагородив народного депутата з фракції Партії регіонів у Верховній Раді Георгія Скудара. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави.

«За видатні особисті заслуги в галузі державного будівництва, багаторічну плідну законотворчу і громадсько-політичну діяльність постановляю: нагородити орденом «За заслуги» І ступеня Скудара Георгія Марковича - Героя України, народного депутата України», - сказано в указі.

Нагадаємо, нардеп-регіонал Скудар увійшов до сотні найбагатних людей України за версією Forbes. Зокрема, до рейтингу потрапили 16 нардепів з фракції Партії регіонів, статки яких оцінюють у $20,37 млрд: Ахметов, Веревський, Богуслаєв, Скудар, Хмельницький, Янковський, Климець, Савчук, Клюєв Сергій, Фельдман, Звягільський, Климов, Ландик, Глусь, Іванющенко, Пригодський.

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, у рейтингу за версією журналу Фокус Скудар зайняв 38 місце серед 200 найбагатших людей України цього року. Його статки оцінили в $397 млн. Скудар контролює Новокраматорський машинобудівний завод.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.