НОВИНИ

Кличко каже, що не співпрацюватиме в парламенті з Партією регіонів

Лідер партії "Удар" Віталій Кличко в інтерв'ю 5 каналу, що транслювалося у вівторок, заявив, що його політична сила буде відстоювати в майбутньому парламенті інтереси країни і людей, незалежно від позиції інших політичних партій.

На питання, чи існують гіпотетичні сценарії, за якими партнером "Удару" в майбутньому парламенті буде Партія регіонів, політик відповів, що такої співпраці не буде. "Я хочу одне сказати: з партією, яка зруйнувала довіру людей, ми співпрацювати не будемо ... Але якщо буде стосуватися питань, які стосуються інтересів держави ... і людей, ці питання ми завжди будемо відстоювати, незалежно від позицій тих чи інших політичних партій. Це - наша принципова позиція, це - наша репутація", - сказав Кличко.

Політик підкреслив, що для завоювання довіри людей і репутації потрібні роки, а втратити їх можна за одну хвилину. "На жаль, Партія регіонів в останні роки неодноразово показувала своє справжнє обличчя тими кроками, які робила. На жаль, вони не відповідають на сьогоднішній день інтересам людей - відповідають інтересам фінансово-промислових груп", - зазначив Кличко.

На питання чи є лідер партії "Україна - вперед" Наталія Королевська потенційним опонентом чи партнером "Удару" в майбутньому парламенті, Кличко відповів, що наразі не знає чиї інтереси відстоюватиме партія Королевської.  "Я для себе ще не знайшов відповіді: звідки гроші (у партії на передвиборну кампанію – ред.), чи дійсно ця політична сила буде працювати на того, хто дав ці гроші, чи в інтересах людей… Я подорожую по всій країні і бачу кількість бігбородов. Кожен другий бігборд  - Наталія Королевська. Коли я включаю телевізор - ... кожна друга реклама - Наталія Королевська. Я задаю собі питання: які величезні гроші повинні бути у цієї політичної сили? А звідки гроші? ", - спитав у відповідь Кличко.

Він зазначив, що якщо будь-яку партію спонсорує олігарх або фінансово-промислова група, то коли партія приходить до влади, вона "починає відпрацьовувати ці гроші, вона починає працювати не на людей". "Я хотів би перед тим, як дати відповідь на ваше запитання, щоб Наталія Королевська дала чітку відповідь - гроші звідки?", - сказав лідер партії "Удар".

Крім того, Кличко наголосив, що поки не чув про принципову позицію партії Королевської з багатьох питань. "Є гасла, є проблеми озвучені, з якими вона декларує боротьбу. Декларація і дійсно боротьба - це дві різні речі", - сказав він.

Читайте також: Презентація «народного списку Королевської»: фотосесія з лідером у гольф-клубі

Нагадаємо, у вівторок Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв заявив, що  виключає передвиборний союз представницького органу кримських татар із Партією регіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.