НОВИНИ

Бойко погрожує директорам шахт звільненням

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Бойко погрожує керівникам шахт звільненням за недотримання умов безпеки роботи.

Як повідомили у прес-службі відомства, про це він заявив під час засідання постійно діючої комісії з питань промислової безпеки на підприємствах вугільної галузі.

Бойко зазначив, що заходи з посилення безпеки на підприємствах вугільної галузі дали позитивні результати. Разом з тим міністр підкреслив, що вимагатиме від керівництва вугільних підприємств принципової позиції при проведенні перевірок дотримання техніки безпеки.

«Ми розглядатимемо відповідність керівництва підприємств посадам, виходячи з того, наскільки принциповими вони будуть при перевірках у шахтах і нагляді за дотриманням техніки безпеки. Якщо буде незадовільна тенденція впровадження заходів з охорони праці і промислової безпеки в державних об'єднаннях, то такі об'єднання розглядатимуться як об'єкти для проведення кадрових змін», - наголосив Бойко.

Нагадаємо, минулого тижня через пожежу на шахті «Комсомольська», що в Луганській області, евакуювали 246 гірників.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року виникла пожежа на шахті «Дніпровська», що на Дніпропетровщині. У результаті 5 гірників отримали опіки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.