НОВИНИ

Опозиція: на Донеччині СБУ залякує активістів і вербує їх працювати на Королевську

Одразу декілька випадків тиску на представників об’єднаної опозиції «Батьківщина» було зафіксовано в Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба Донецького регіонального штабу опозиції.

«У першу чергу тиснуть через міліцію. Зокрема,  днями додому до депутата Новоазовскої райради від «Фронту Змін» прийшла група людей у міліцейській формі,  які в грубій формі вимагали віддати їм документи, що мають відношення до підприємницької діяльності депутата», - зазначають у прес-службі.

«Крім того, чинився тиск на керівника округу № 61. 13 липня до нього додому прийшли троє невідомих,  один із яких показав посвідчення співробітника СБУ на прізвище Ковальов. У розмові вони  намагалися завербувати його на роботу в штаб Наталії  Королевської, а то буде гірше пообіцяли, і дали пару днів на роздуми», - йдеться у повідомленні.

За словами голови виборчого штабу об’єднаної опозиції в Донецькій області Олександра Ярошенка, його колегам за працю в штабах партії Королевськоїобіцяли від 10 до 20 тисяч  гривень.

«Мета цих дій - перетягнути наших активістів у свої штаби разом із усіма напрацьованими кадрами в дільничних комісіях. Особливу стурбованість викликає той факт, що до цього процесу причетні співробітники спецслужб СБУ. Але ми вистоїмо», - зауважив Олександр Ярошенко.

Крім того, за інформацією прес-служби Донецького регіонального штабу об'єднаної опозиції,головам селищних та сільських  рад на Донеччині дана вказівка забезпечити явку 80% на вибори,  і з них - 80% за Партію регіонів.

«У зв’язку з цим,  багато представників сільських рад вже почали збирати списки від дільничних комісій від різних  партій,  в тому числі і від партій,  що входять до об’єднаної опозиції», - зазначають у прес-службі.

Нагадаємо, об’єднана опозиція раніше вже заявляла про проблеми із розміщенням агітаційних матеріалів опозиції на зовнішніх носіях.

Читайте також: За місяць до офіційної виборчої кампанії агітація у розпалі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.