НОВИНИ

Україні пророкують 9 золотих медалей на Олімпіаді у Лондоні

Американський банк Goldman Sachs розробив прогнози щодо переможців Олімпіади в Лондоні, яка почнеться 27 липня. Про це йдеться у звіті банку "Олімпіада та економіка 2012"

Згідно з прогнозами, перше місце за кількістю золотих медалей посядуть спортсмени зі США, які отримають 37 медалей. На другій сходинці опиниться Китай з 33 медалями, на третій – Велика Британія (33 медалі), на четвертій – Росія (25 медалей), на п’ятій – Австралія (15 медалей).

До десятки лідерів можуть також ввійти Франція (14), Німеччина (14), Південна Корея (10), Італія (10). А замикатиме десятку Україна з 9-ма золотими медалями, що на 2 більше за результати минулої Олімпіади 2008-го року.

Щодо загальної кількості медалей в Лондоні, то, згідно з прогнозом, США можуть розраховувати на 108 медалей, а Україна – на 27 (так само як і у 2008 році). 

Для розробки прогнозу банк використав власний Індекс середовища зростання (Growth Environment Scores – Показує як економічне, політичне та інституційне середовище впливають на продуктивність та зростання в країнах), кількість населення  країни та кількість отриманих на попередніх олімпіадах медалей.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.