НОВИНИ

Нова форма американських олімпійців спричинила скандал у США

За два тижні до Олімпійських ігор у Лондоні Сполучені Штати охопив скандал щодо нової форми, яку дизайнер Ральф Лoрен пошив для американської олімпійської збірної.

Громадськість обурило те, що форма, яку одягнуть спортсмени, виготовлена не в Америці, а в Китаї. Лідер демократичної більшості у Сенаті Гері Рід, коментуючи ситуацію, заявив: «Я думаю, вони повинні зібрати весь цей одяг в одну купу і підпалити її».

Повідомляється, що такою ситуацією незадоволені виробники одягу, які працюють на території США.

Між тим, Національний олімпійський комітет Штатів у своїй заяві пояснив, що на відміну від олімпійських комітетів інших країн, він не фінансується з державного бюджету, і висловив вдячність компанії-спонсору за надану допомогу.

НОК США також пообіцяв, що для наступних, зимових Іграх, уся олімпійська форма для американської збірної буде виготовлена у Сполучених Штатах.

Нагадаємо, тридцяті за рахунком літні Олімпійські ігри пройдуть в Лондоні з 27 липня по 12 серпня цього року. Україну на Олімпіаді представлять 245 спортсменів.

Як повідомлялося, на церемонії відкриття  Ігор в Лондоні офіційну делегацію від України очолить прем'єр-міністр Микола Азаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.