НОВИНИ

Берлусконі планує балотуватися в прем'єри в 2013-му році

Сильвіо Берлусконі виставив свою кандидатуру на пост прем'єра Італії на загальних парламентських виборах в 2013 році.

Про намір Берлусконі балотуватися на пост прем'єр-міністра Італії на загальних парламентських виборах, запланованих на квітень 2013 року, повідомила впливова італійська газета "Corriere della sera". Цю інформацію також підтвердив Анджеліно Альфано, офіційний наступник Берлусконі на посту лідера заснованої ним партії «Народ свободи».

За словами Альфано, головною причиною для Берлусконі стали результати опитувань громадської думки, згідно з яким без лідерства Берлусконі його партія набере максимум 10% на загальних парламентських виборах. Якщо ж Берлусконі залишиться, то політсила зможе набрати 30% голосів виборців .

Берлусконі виставляє свою кандидатуру на пост прем'єра вже в шостий раз: він тричі обирався прем'єром і двічі програв вибори Романо Пруді. З найближчого оточення Берлусконі стало відомо, що він відмовився від традиційного літньої відпустки на Сардинії і все літо проведе в своєму маєтку Аркоре, розробляючи передвиборну стратегію. Деякі джерела стверджують, що Берлусконі має намір змінити назву своєї партії.

Також повідомляється, що офіційною реакцією на рішення Берлусконі став коментар Радіо Ватикану, в якому зазначається, що це «є кроком назад, оскільки за останні роки його правління не принесло позитивних результатів».

Нагадаємо, Сильвіо Берлусконі пішов у відставку з поста прем'єр-міністра Італії 13 листопада 2011 року, після 17-и років перебування у великій політиці..

Раніше, а саме 8 листопада, парламент Італії висловив недовіру Берлусконі, оскільки його уряд не мав там абсолютної більшісті.