НОВИНИ

Парламент Молдови заборонив комуністичну символіку

Альянс за європейську інтеграцію, який є більшістю в парламенті Молдови, засудив злочини комуністичного режиму в колишній Молдавській РСР і заборонив використання комуністичної символіки на території країни. Два законопроекти з цього приводу прийняті в четвер, 12 липня, парламентом республіки.
Ухвалення цих законів означає, що Партія комуністів повинна буде змінити свою символіку, на якій зображений серп і молот.
 
Комуністи розцінили прийняття закону як "тиск на опозицію" і "спробу вивести опозицію за межі конституційного поля Молдови". 
 
За ухвалення законів проголосувало 56 депутатів з правлячої коаліції, шестеро колишніх комуністів проголосували проти, а фракція опозиційної Партії комуністів покинула зал засідання на знак протесту.
 
Нагадаємо, не менш резонансне рішення було ухвалене в цій країні на початку квітня. Парламент Молдови прийняв закон, за яким в державі забороняється розміщувати рекламу російською мовою. З порушників стягуватиметься штраф в розмірі до 10 тис. леїв (близько $900).
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.