НОВИНИ

Росіяни та греки найбільше обурюються статками багатіїв зі своїх країн

Греки та росіяни найменше схильні погоджуватися, що багатії з їхніх країн заслужено володіють своїми статками. Про це свідчать результати опитування компанії GlobalScan, яка досліджує ринки.

Під час проведення дослідження було опитано 12 тис громадян у 23 країнах. У 12 країнах більш як 50% респондентів заявили, що не вірять, що багатії заслуговують на своє майно.

Лише в шести країнах більше половини опитаних вважають, що багаті люди заслуговують на свої статки. До цих країн, зокрема, належать Австралія (61%), Канада (58%), США (58%), Індонезія (54%), Китай (52%) та Індія (51%).

З європейських країн найбільше погоджуються з думкою про те, що багаті люди заслуговують на своє багатство, у Британії (45%). У Франції з такою думкою згодні 31% опитаних, у Німеччині – 35%. 

Найменше ж прихильні до багатіїв громадяни Греції (9%), Росії (16%) та Туреччини (20%).

«Такі цифри свідчать про те, що люди у світі не впевнені в тому, що нинішній спосіб розподілу багатства, є справедливим. Таке почуття економічної нерівності може стати викликом для уряду, який планує створити перешкоди на шляху (звичайних громадян) до багатства», - заявив директор з світових програм в GlobeScan Сем Маунтфорд. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.