НОВИНИ

Шуфрич пояснив, що Партію регіонів можна не любити, але треба відчувати

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Нестор Шуфрич вважає, що влада - не дівчина і її потрібно не любити, а відчувати. Про це Шуфрич заявив 11липня під час зустрічі з колективом Вінницького трамвайно-тролейбусного управління.

За словами Шуфрича, на Вінничину він приїхав агітувати за ПР.

"Я зараз у відпустці, але взяв на себе сміливість і відповідальність приїхати у той регіон, в якому традиційно голосують за наших опонентів. Зрозуміло, що владу завжди не люблять, але влада - не дівчина, її потрібно не любити, її потрібно відчувати. На сьогоднішній день Партія регіонів за рейтингами стоїть на першому місці. Трошки далі - Об'єднана опозиція, потім "Удар" Кличка, Комуністична партія. Можливо, "Свобода" подолає 5-відсотковий бар'єр, а за ними і наша красуня Королевська", - сказав Шуфрич.

Розповідаючи про своє ставлення до Об'єднаної опозиції, він, зокрема, зазначив:

"Для чого зробили це, мені не зрозуміло. Але захотіли таким чином одружитися - хай живуть разом".

Перед колективом трамвайно-тролейбусного управління Шуфрич похвалився, що за правління президента Віктора Януковича та Партії регіонів ВВП зріс з 913 млрд грн до 1 трлн 316 млрд грн.

"Пенсія була у 2009 році $55, а тепер знову повернулася до $105-107. Також і зарплата зросла на 1 тисячу гривень за два роки", - додав Шуфрич.

Після цих слів робітник и почали невдоволено шуміти.

"Я розумію питання в ваших очах: насправді не на 1тисячу, а реально на 600 гривень, бо 400 з'їли вартість товарів та послуг, особливо комунальних. Але цього вимагав МВФ", - виправдовувася Шуфрич.

Як повідомлялось, у березні Нестор Шуфрич заявляв, що рішення про його балотування до парламенту, повинні прийняти члени Партії регіонів.

За його словами, він не бачит для себе необхідності обиратися до парламенту 7-го скликання, але якщо "товариші вирішать, що мені необхідно повернутися до Верховної Ради, так і буде".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.