НОВИНИ

Комунальники погрожують активістам біля Українського дому штрафом більше 1,5 тис. грн

Столичні комунальники попередили мітингувальників під Українським домом про відповідальність за сміття. Про це повідомило інформоване джерело в комунальному підприємстві "Київблагоустрій".

Попередження винесли у зв’язку із забрудненням території та унеможливленням доступу для її прибирання спеціальними службами, повідомило джерело

Співрозмовник зазначив, що комунальники вручили учасникам акції офіційний документ, у якому міститься попередження, що в разі обмеження доступу для прибирання території стосовно мітингувальників буде складено протокол за адміністративне порушення, відповідальність за яке передбачає штраф у сумі понад 1,5 тис. грн.

Нагадаємо, сьогодні 8 день як розпочалася акція протесту проти ухваленого радою закону "Про засади державної мовної політики", що спричинив хвилю протестів по Україні.

Між тим, правоохоронці просять українські телеканали надати відеозаписи подій 3 і 4 липня під "Українським домом", де відбувався мітинг проти ухвалення мовного законопроекту. Тоді між правоохоронцями і мітингувальниками сталися сутички, в результати яких було порушено 5 кримінальних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.