НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

Об'єднання правих сил піде на вибори під брендом "Наша Україна"

Політичні партії «Наша Україна», Українська народна партія та Конгрес українських націоналістів будуть формувати спільний виборчий список на основі бренду «Наша Україна». Про це лідери вищевказаних партій заявили після форуму патріотичних сил, що пройшов у Києві.

«Ми обрали бренд «Наша Україна» тому, що він значно глибше сидить у свідомості українців, ніж бренд Українського народної партії. Крім того, з 2002 року ми ідемо разом з моменту утворення блоку «Наша Україна» на парламентських виборах, тому ми не заперечували проти того, щоб об’єднання відбувалося під брендом «Нашої України», - сказав лідер УНП Юрій Костенко.

За його словами, наразі ще немає домовленостей про розподіл місць у списку, першу п’ятірку тощо.

За словами лідера УНП, ці питання будуть вирішуватися на об’єднавчому з’їзді, що відбудеться наприкінці липня.

Також Костенко додав, що головною метою об’єднавчого процесу є створення єдиної партії, яке відбудеться вже після парламентських виборів.

Нагадаємо, сьогодні партія «Наша Україна», Українська народна партія, Конгрес українських націоналістів і 30 громадських організацій об'єдналися для участі у виборах Ради.

Напередодні лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко Нове заявив, що політичне об’єднання правих політичних сил збереже назву партії «Наша Україна». При цьому «у зв’язку з цими інтеграційним процесом» ця назва буде розширена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.