НОВИНИ

Ющенко вибирає "комфортну" назву політсили під вибори

Нове політичне об’єднання правих політичних сил збереже назву партії "Наша Україна". Про це повідомив екс-президент, лідер партії "Наша Україна" Віктор Ющенко в ефірі телеканалу "Інтер".

"Коли ми говоримо про вже виборчий проект, очевидно, мова йде про те, щоб наша назва відображала той процес консолідації, який сьогодні відбувається. І очевидно, ця назва, принаймні повинна бути розширена", - розповів він.

 

"Безумовно, буде стояти питання про те, що "Наша Україна", як політична, засаднича сила, вона зберігає за собою назву "Наша Україна", але далі ми у зв’язку з цими інтеграційним процесом цю назву політично розширюємо", - уточнив політик.

 

"Назва, яка була б комфортною", - додав він.

 

"У нас існує три версії, які сьогодні дискутуються у координаційній раді. Чи це буде мова йти про "українську опозицію", "Наша Україна – українська опозиція". Чи це буде "союз патріотичних сил". Ще декілька назв існує, але вони просто носять робочу назву і прийде формальний момент рішення, ми це рішення приймемо", - розповів Ющенко.

 

Він також уточнив, що в проекті прийматимуть участь близько 30 політичних і громадських сил, які "готові підтримати політичну ініціативу".

 

Як відомо, раніше Ющенко заявив про створення нового політичного проекту.