НОВИНИ

У Ромні знайшли активи на $30 млн, не вказані у податковій декларації

Загальна вартість активів, що не вказані у податковій декларації потенційного суперника чинного президента США Барака Обами на президентських виборах, ймовірного висуванця від Республіканської партії Мітта Ромні, перевищує $30 млн. Про це повідомив американський журнал Vanity Fair.

Видання інформує, що Мітт Ромні протягом останніх 15 років створив 12 офшорних компанії на Кайманових та Бермудських островах, вартість активів цих компаній оцінується в $30 млн, проте доходи від діяльності цих компаній не вказуються у податковій декларації президента, пише газета «Комерсант».

Передвиборний штаб Обами вже заявив, що буде добиватись розкриття всієї інформації фінансової діяльності суперника, в той час як штаб Ромні назвав це «спробою використати брудні технології».

Згідно з податковою декларацією Мітта Ромні в 2011 році його доходи були  $20,9 млн, а в 2010 -  $21,7 млн. Всі доходи, згідно з декларацією, отримані від зроблених раніше інвестицій, та обкладені податком за  мінімально можливою ставкою - 15,4%.

Загалом статки кандидата в президенти США від республіканської партії Мітта Ромні складають приблизно $250 млн.

Нагадаємо, раніше The Telegraph повідомив, що Ромні визнав, що платить 15 % податок, що є нижчим за ставки багатьох американців. Для звичайної американської сім'ї вона, як правило, становить не менше 36%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.