НОВИНИ

Рада дозволила Азарову позичити у Китаю 24 млрд грн для реалізації з ним спільних проектів

Верховна Рада дозволила Кабінету Міністрів залучити 24,3 млрд гривень кредитних коштів для реалізації проектів, передбачених українсько-китайською угодою про співробітництво в аграрній сфері.

За прийняття в цілому законопроекту №10683 "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2012 рік" проголосували 260 депутатів при мінімально необхідних 226.

Рада дозволила уряду здійснити державні запозичення для реалізації передбачених у зазначеному меморандумі проектів на суму до 24,3 млрд гривень.

При цьому граничний обсяг дефіциту держбюджету і дефіциту бюджету спецфонду держбюджету повинні бути відкориговані на розмір залучених коштів.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що проекти містять у собі закупівлю китайських засобів захисту рослин, насінного фонду, сільськогосподарського обладнання, продаж українських злакових до Китаю, будівництво заводу з виробництва засобів захисту рослин та інші будівельні проекти в Україні.

Реалізація проекту потребує залучення кредитних коштів в обсязі 3 млрд доларів (24,3 млрд гривень).

Як повідомлялося, Міністерство аграрної політики та продовольства й Експортно-імпортний банк Китаю 28 червня в Пекіні (Китай) підписали меморандум про співробітництво в аграрній галузі, що передбачає інвестування в розвиток пріоритетних проектів у сільському господарстві України на суму 3 млрд доларів.

Чинна редакція держбюджету-2012 встановлює граничний обсяг дефіциту держбюджету в 25 млрд 129 млн 484 тис гривень, з них граничний дефіцит спецфонду - 3 млрд 884 млн 633 тис гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.