НОВИНИ

Суд заборонив до кінця тижня мітинги у центрі Києва

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення будь-яких акцій і мітингів у центрі Києва з 4 по 9 липня. Про це повідомило джерело в міськадміністрації.

"Було кілька акцій, які перетиналися за різними територіями: і біля Генпрокуратури, і біля посольства США, і біля Українського дому, і біля Кабміну й Адміністрації президента. По всьому центру загалом. Вони перетиналися між собою за часом проведення... По цих територіях проведення будь-яких акцій з 4 по 9 липня заборонено відповідно до рішення Окружного адмінсуду Києва", – повідомило джерело.

Відповідне рішення суд прийняв 3 липня о 19:45.

"У зв'язку із проведенням охоронних заходів і наявністю інформації про можливі порушення громадського порядку, які можуть нести реальну загрозу правам і свободам інших громадян, Київська міська адміністрація змушена була звернутися в суд", – додав співрозмовник агентства.

Джерело уточнило, що заборонено в тому числі акції протесту проти прийняття закону про мовну політику.

Близько 13 години представники відділу державної виконавчої служби Шевченківського райуправління юстиції у Києві зачитали постанову суду про заборону мирних зібрань учасникам акції біля Українського дому.

Нагадаємо, сьогодні "Беркут" вже намагався витіснити опозиціонерів від Українського дому, у результаті чого виникла сутичка.

У столичній міліції пояснили, що намагалися "забезпечити безперешкодний прохід до приміщення" Українського дому.

Опозиціонери з 3 липня проводять акцію протесту проти ухвалення в цілому мовного законопроекту.

4 липня голова Верховної Ради Володимир Литвин подав у відставку із займаної посади. Разом з цим він запевнив, що не підпише закон про мовну політику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.