НОВИНИ

ООН обговорить договір про торгівлю зброї без участі палестинців

ООН позбавила палестинську делегацію права голосу під час обговорення всесвітнього договору про торгівлі зброєю. Відповідну заяву зробив головуючий на слуханнях Роберто Гарсіа Морітан, представник Аргентини в ООН.

Ватикан, який також має статус  держави-спостерігача при ООН, які і Палестинська автономія, також позбувся права на участь у обговоренні.

У вступному слові генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав учасників обговорення "проявити розсудливість" і прийняти перший в історії договір про торгівлю зброєю, виконання якого буде обов'язковим для всіх країн.

Як повідомлялось, у понеділок офіційний початок переговорів ООН щодо укладання угоди про регулювання міжнародної торгівлі зброєю  затримала суперечка про статус палестинської делегації. Єгипет, зокрема, вимагав, аби в конференції взяла участь Палестинська автономія. Ізраїль виступив проти її участі в конференції.

Нагадаємо, нещодавно правозахисна організація Amnesty International заявила, що в конфлікті в Південному Судані використовується зброя українського виробництва.

Читайте також: Люди з рушницями: кожен п’ятий працездатний українець уже озброєний

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.