НОВИНИ

Іспанських фанів на фіналі Євро-2012 буде удвічі більше, ніж італійських

На фінальний матч Євро-2012 у Києві очікується прибуття більше 11 тис. іспанських вболівальників, фанів італійської збірної - вдвічі менше. Про це ідеться в повідомленні інформаційного центру "Україна-2012" з посиланням на дані МВС.

"За попередніми даними, фінальний матч у Києві відвідає близько 11 тис. іспанців та до 5 тис. італійців", - йдеться у повідомленні.

Також у оперштабі МВС зазначили, що на фінальний матч турніру очікується приїзд груп вболівальників з Польщі, Німеччини, Росії та інших країн учасниць турніру.

Нагадаємо, охорону громадського порядку в столиці України в день фіналу Євро-2012 забезпечуватимуть понад 7 тис. представників МВС. Працівники міліції патрулюватимуть вулиці Києва посиленими нарядами, до складу яких входитимуть п’ять міліціонерів замість трьох. Окрім задіяних на службу правоохоронців, громадський порядок додатково забезпечуватимуть 10 нарядів кінної міліції та 20 кінологів.

За останню добу кордон з Україною перетнули 342 тис. громадян. За фіналом Євро-2012 наживо спостерігатимуть близько 150 млн людей.