НОВИНИ

Литвин уже агітує своїх виборців «прекрасними позиціями» Конституції

Голова Верховної Ради вважає, що Конституція дозволила зберегти мир в Україні і пройти через найскладніші випробування. Про це Литвин заявив 28 червня під час перебування з робочою поїздкою у Червоноармійському районі Житомирської області, повідомляє пресс-служба парламенту.

За словами Литвина, потрібно ще багато зробити, щоб День Конституції України «люди відчували як свято».

Литвин пояснив, що в Основному законі задекларовані «прекрасні позиції і ключові гарантії - безоплатні медицина та освіта».

«Але в Конституції, - зазначив він, - треба зафіксувати, що їх невиконання тягне за собою відповідальність».

Литвин переконаний, що вкрай важливо забезпечити діалог всередині країни, щоб «ми говорили одним голосом про питання, які стосуються людей».

«Необхідна розмова, щоб прийняти найкращі рішення, знайти те, що об´єднує Україну», - сказав спікер.

Під час робочої поїздки Литвин також поспілкувався з жителями сел Очеретянка, Соколів і Тетірка та передав місцевим школам книжки у рамках програми «Книга повертається до школи».

Як повідомлялось, 10 чеврня Литвин з робочою поїздкою відвідав Ємільчинський район Житомирської області, де вручив медичному персоналу 130 тонометрів та технічні паспорти на 63 велосипеди для фельдшерсько-акушерських пунктів району.

Нагадаємо, Володимир Литвин озвучив намір балотуватися в депутати Верховної Ради на виборах 28 жовтня за мажоритарним округом.

У держбюджеті-2012 на округ, у якому збирається балотуватися Литвин,закладено субвенції з держбюджету на суму 75 млн грн.

Протягом 2011 року Литвин 12 разів побував у Новоград-Волинському виборчому окрузі Житомирської області. При цьому в кожну таку подорож Литвин брав фотографа парламентського видання «Голос України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.