НОВИНИ

Чорноморнафтогаз: добовий видобуток газу на шельфі Чорного моря досяг історичного максимуму

Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз» довело видобуток природного газу на шельфі Чорного моря до 3,1 млн. куб. м на добу, що є історичним максимумом. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

Повідомляється, що близько 3 млн куб. м газу на добу «Чорноморнафтогаз» видобував на чорноморських родовищах лише декілька років у середині 1980-х.

«Таким чином, «Чорноморнафтогаз» переступив історичний рубіж, і продовжує нарощувати видобуток на морських родовищах. Усього з родовищ, які експлуатує компанія, в газотранспортну систему Криму подається щодня понад 3 млн 260 тис. куб. м природного газу. Зараз збільшення видобутку досягається за рахунок додаткового облаштування діючих родовищ, яке триває», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Чорноморнафтогаз» у січні-травні поточного року збільшив видобуток природного газу на родовищах на шельфі Чорного і Азовського морів і в сухопутній частині Криму на 11,4%, порівняно з аналогічним періодом 2011 року до 447,9 млн куб. м.

Цього року «Чорноморнафтогаз» планує видобути 1,15 млрд куб. м, що на 500 млн. куб. м більше, ніж торік.

ДАТ «Чорноморнафтогаз» входить до складу НАК «Нафтогаз України» і спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного і Азовського морів.

У даний час на шельфі Чорного і Азовського морів і в сухопутній частині Криму «Чорноморнафтогаз» розробляє 3 газоконденсатних, 6 газових і 1 нафтове родовища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.