НОВИНИ

Британські фани на ВВС агітують їхати до України

Британські футбольні фанати в ефірі телеканалу ВВС агітують своїх співвітчизників відвідати Україну під час Євро-2012.

Українці – фантастично гостинний народ, а атмосфера в країні під час Євро-2012 на 100% позитивна. На цьому в коментарях британському телеканалу ВВС наголосили вболівальники національної збірної Англії, які завітали до Києва.

Фани також закликають своїх співвітчизників полишити свої справи та долучитися до атмосфери футбольного свята, яка нині панує в Україні.

«Це дивовижно! Люди в Україні абсолютно фантастичні, ми дійсно чудово проводимо час. Атмосфера неймовірно позитивна. Кожен відчуває себе частиною свята», – розповіли дві вболівальниці збірної Англії.

Прихильники команди Роя Ходжсона відзначають: так тепло як в Україні, їх не зустрічали ніде. «Українці створили дійсно чудову атмосферу. Вони насолоджуються футболом, а фан-зони просто грандіозні», – наголосив Грем Блінч, який представляє Федерацію футбольних вболівальників збірної Англії.

Усі, хто вже знаходиться в Україні, передають вітання тим, хто ще роздумує над поїздкою сюди: «Приїздіть та приєднуйтесь до свята!», відзначає ВВС.

Нагадаємо, у травні в програмі ВВС Panorama було продемонстровано фільм, в якому йшлося про проблеми расизму та футбольного хуліганства на стадіонах України і Польщі, а колишній гравець збірної Сол Кемпбелл радив англійцям уникнути поїздки до двох східноєвропейських країн.

Англійська футбольна асоціація з цього приводу готує офіційну письмову скаргу на телеканал ВВС, який напередодні старту чемпіонату Європи з футболу 2012 року розвернув кампанію, направлену на дискримінацію країн-господарок турніру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.