НОВИНИ

Англійська футбольна асоціація готує скаргу на ВВС за дискримінацію України і Польщі

Англійська футбольна асоціація готує офіційну письмову скаргу на телеканал ВВС, який напередодні старту чемпіонату Європи з футболу 2012 року розвернув кампанію, направлену на дискримінацію країн-господарок турніру. Про це повідомляє інформаційний центр «Україна-2012» з посиланням на британське видання «Daily Mail».

Як відомо, у травні в програмі ВВС Panorama було продемонстровано фільм, в якому йшлося про проблеми расизму та футбольного хуліганства на стадіонах України і Польщі, а колишній гравець збірної Сол Кемпбелл радив англійцям уникнути поїздки до двох східноєвропейських країн.

«Зрештою, англійські фани, що прибули підтримати свою національну команду до Києва та Донецька, де «Леви» проводили свої матчі групового етапу Євро-2012, переконалися у 100% неправдивості матеріалів телевізійників», – зазначає видання.

Напередодні матчу третього туру в квартеті D Україна – Англія прихильники команди Роя Ходжсон провели в Донецьку акцію протесту, в якій висміяли висловлювання Кемпбелла. Головною фішкою акції став марш із труною, на якій було написано «Кемпбелл, ти не правий!» та «Ми будемо роботи те, що хочемо». Вболівальники з Англії неодноразово підкреслювали, що жодного разу не стикалися із проблемами, на яких було зроблено акцент у фільмі ВВС.

Керівництво FA переконане, що своїми непрофесійними діями англійські телевізійники позбавили національну команду значної частини підтримки вболівальників на матчах Євро-2012 в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.