НОВИНИ

За останню добу кордон України перетнуло майже 310 тис людей

За минулу добу державний кордон України перетнуло майже 310 тисяч осіб та понад 60 тисяч транспортних засобів. Про це Тижню повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

Як зазначає прес-служба, напередодні чвертьфінальних матчів, які відбуваються в Україні, пасажиро-транспортний потік знову почав значно збільшуватися.

«Загалом починаючи з 5 червня кордон перетнуло понад 5,3 мільйона осіб та 1,2 мільйона транспортних засобів», – йдеться в повідомленні.

За інформацією прикордонної служби, в Україні перебувають збірні Франції, Англії та Італії. Натомість іспанці вже покинули межі України.

«На останній матч чвертьфіналу Євро очікується збільшення вболівальників переважно з Англії, Італії та Німеччини. Відмічається, що більшість гостей чемпіонату продовжують використовувати літаки, яких на кордоні з 5 червня оформлено майже 1000. Крім того, за цей період пропущено майже 1200 організованих груп вболівальників», – йдеться в повідомленні прикордонної служби.

19 червня повідомлялось, що, починаючи з 5 червня, державний кордон України перетнуло 4 мільйони осіб, що на 11% більше ніж за аналогічний період минулого року, та майже 860 тисяч транспортних засобів (збільшення на 12%). 

Зокрема, впродовж перших двох тижнів Євро-2012 Львів відвідали 150 тисяч туристів із понад 30 країн світу. Найбільше гостей було з Німеччини та Португалії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.