НОВИНИ

  ▪   Ірина Шарпінська

МВС вже витратило відшкодовані ветеранами гроші за Луценка

Міністерство внутрішніх справ отримало кошти, перераховані відомству згідно з рішенням суду у справі екс-міністра Юрія Луценка, і вже навіть витратило їх. Про це у коментарі Тижню заявив адвокат екс-міністра Ігор Фомін.

За словами адвоката, колишні працівники МВС «вирішили, що це було їхнє свято». «Вони скинулися і відшкодували ці кошти за своє свято в МВС. Безумовно МВС отримало ці гроші і, наскільки мені відомо, навіть вже потратило їх», - зазначив він.

Адвокат нагадав, що суд зобов'язав Луценка відшкодувати «нібито спричинені збитки від святкування Дня міліці - це ті кошти, які були перераховані Міністерством внутрішніх справ на рахунок Палацу «Україна».

Фомін зауважив, що перерахування коштів відбулося до розгляду справи в Апеляційному суді. «Нічого воно не вплинуло», - наголосив він.

За словами адвоката, касаційна скарга на рішення Печерського райсуду Києва і Апеляційного суду Києва ще не готова. «У нас строк - три місяці. Швидше воно не буде. Ми пишемо», - зазначив він.

Нагадаємо,  27 лютого Печерський районний суд Києва засудив Луценка до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна, зобов'язавши відшкодувати МВС 642 тис. гривень збитків, нанесених внаслідок святкування Дня міліції в Палаці «Україна».

25 квітня колишні співробітники Міністерства внутрішніх справ зібрали кошти й відшкодували МВС 642 тис. гривень збитків, нібито нанесених Луценком.

16 травня Апеляційний суд залишив вирок Луценка в силі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.