НОВИНИ

Екс-міністру Філіпчуку замінили 3 роки в'язниці умовним покаранням

Апеляційний суд Києва пом'якшив вирок колишньому міністрові охорони навколишнього природного середовища Георгію Філіпчуку, замінивши призначене йому покарання у вигляді 3 років реального позбавлення волі на 2 роки в'язниці умовно. Про це повідомив адвокат Філіпчука Микола Шупеня.

Таке рішення суд прийняв на засіданні в четвер, частково задовольнивши апеляційну скаргу захисту, що вимагала повного виправдання екс-міністра.

Сам Філіпчук брав участь у судовому засіданні й після рішення суду був відпущений з-під варти.

Адвокат уважає таке рішення не повною перемогою, тому що вважає, що в діях його підзахисного немає складу злочину й суд мав повністю виправдати його.

Шупеня після цього додав, що якщо Філіпчук вирішить домагатися повного виправдання, то він буде готувити касаційну скаргу.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, Філіпчук повернув державі 1,4 мільйони гривень, як «відшкодування матеріального збитку, заподіяного злочином, згідно з рішенням суду». 

5 квітня Солом'янський райсуд Києва засудив Філіпчука до 3 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень. Після оголошення вироку Філіпчук переніс серцевий напад.

Філіпчук і його адвокати вважали вирок необгрунтованим.

Партія «Батьківщина» назвала вирок Філіпчуку політичними репресіями та помстою за справу компанії Vanco.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.