НОВИНИ

Кравчук уважає, що статус Януковича потрібно акуратно уточнити

Голова Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук не вважає за необхідне змінювати статус президента в оновленій Конституції. Про це 20 червня Кравчук заявив на прес-конференції.

"Я вважаю, що змінювати статус президента України... немає потреби. Інша справа, що можна уточнити його (статус) дуже виважено, щоб не було жодного натяку на будь-які перетинання (повноважень), на якісь зазіхання якоїсь гілки влади в інший бік. Це можна проаналізувати, але змінювати немає ніякої потреби", - сказав Кравчук.

Кравчук також заявив, що проект закону про внесення змін до Конституції надійде до парламенту не пізніше початку 2014 р.

Як повідомлялось, 20 червня відбулося перше засідання Конституційної асамблеї, під час якого президент Віктор Янукович висловив сподівання, що після виборів Верховної Ради до роботи асамблеї приєднаються представники опозиції.

Нагадаємо, Янукович створив Конституційну асамблею як спеціальний допоміжний орган при президентові 17 травня.

Головою Асамблеї призначено Леоніда Кравчука. Головною метою її створення та діяльності є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції України.

Читайте також: Конституційна асамблея: запасний варіант для влади

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.