НОВИНИ

Янукович сподівається після виборів зацікавити опозицію конституційною реформою

Президент Віктор Янукович прогнозує, що після виборів Верховної Ради до роботи Конституційної асамблеї приєднаються представники опозиції. Про це він сказав на першому засіданні асамблеї.

"Переконаний у тім, що пройдуть вибори, і до нас приєднаються нові політичні сили, опозиція, що також візьме участь у формуванні Основного Закону нашої держави", - сказав Янукович.

Водночас він у черговий раз зазначив, що при розробці змін у Конституцію необхідно уникати політизації.

"Я ще раз закликаю всі політичні сили відкинути надмірне політиканство, піднятися над вузькопартійними інтересами й не керуватися лише майбутніми парламентськими виборами, адже розвиток України має бути вищим пріоритетом для всіх політиків", - підкреслив він.

Президент подякував усім, хто погодився взяти участь у роботі Конституційної асамблеї, зокрема колишнім президентам Леоніду Кравчуку, Леоніду Кучмі і Віктору Ющенку,  і висловив думку, що мудрість членів асамблеї дозволить розробити дійсно якісні зміни в Основний Закон.

Нагадаємо, Янукович створив Конституційну асамблею як спеціальний допоміжний орган при президентові 17 травня. Представники опозиції відмовилися брати участь у роботі асамблеї.

Читайте також: Конституційна асамблея: запасний варіант для влади

Головою Асамблеї призначено Леоніда Кравчука. Головною метою її створення та діяльності є підготовка законопроекту (законопроектів) про внесення змін до Конституції України.

Разом з тим в опозиції висловили підозри, що за допомогою Конституційної Асамблеї Янукович спробує домогтися обрання президента України парламентом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.