НОВИНИ

У ДУСі запевняють, що купили малину по 670 гривень для перепродажу, а не для чиновників

Ані президент України, ані інші державні службовці не їстимуть малину по 627 грн., яку придбало на відкритому тендері Державне підприємство «Гарант-сервіс». Про це заявляє гендиректор підприємства Тамара Козіянчук.

Чиновниця заявляє, що закупівлі були здійснені не за кошти державного бюджету, як стверджують ЗМІ, а за обігові кошти підприємства.

"Це означає, що придбаний товар, в тому числі малина, буде продана клієнтам підприємства за ще більшою ціною. Цю малину використають, здебільшого, для  кондитерських виробів, тому обсяг її закупівлі відносно невеликий. Цю малину буде використано на заходах для іноземних дипломатів або на будь-яких інших заходах для приватних замовників підприємства", - заявила Козіянчук.

Гендиректор «Гарант-сервісу» каже, що підприємством були обрані найнижчі цінові пропозиції з усіх наявних - і "якщо хтось готовий запропонувати нижчі ціни – будемо його з нетерпінням чекати на наступному тендері".

Козіянчук закликає представників ЗМІ не перекручувати інформацію про результати тендеру, користуватися офіційними поясненнями та не вигадувати "неправдивих заголовків, які не відповідають дійсності".

Чиновниця також стверджує, що припущення журналістів про закупівлю дорогих ягід для реалізації в їдальнях та буфетах, послугами яких користуються представники влади, не відповідають дійсності: " Ці буфети здійснюють фактичний роздрібний продаж лише двох товарних позицій фруктової групи – яблука та цитрусові".

Нагадаємо, раніше Козіянчук заперечувала інформацію про закупівлю імпортної малини по 670 грн за кілограм. Козіянчук  стверджувала, що так могла коштувати упаковка малини, а не кілограм.

Згодом постачальник фруктів – ТОВ «Хімконтракт» - підтвердив, що продав Державному управлінню справами продукти саме за тими цінами, які оприлюднені у «Віснику державних закупівель». 

Державне підприємство Державного управління справами по обслуговуванню офіційних заходів «Гарант-сервіс» 31 травня за результатами тендерів уклало низку угод з ТОВ «Хімконтракт» та ДП «Чайка» на придбання фруктів, ягід та овочів на загальну суму 2,60 млн грн. Зокрема, найдорожче в переліку замовленої продукції коштує імпортна малина по 672 грн/кг, лохина (кущова чорниця) й імпортна ожина по 576 грн/кг, імпортні порічки по 528 грн/кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.