НОВИНИ

Лідер фракції НУ-НС: Ющенко працював і працює на владу

Лідер фракції «Наша Україна – Народна самооборона» Микола Мартиненко підтверджує, що виключення «Нашої України» із Комітету опору диктатурі пов’язано з тим, що лідер цієї партії Віктор Ющенко «працює на діючу владу». Про це він сказав у коментарі журналістам.

«Ми висловили свою позицію відносно того, що Ющенко працював і працює на діючу владу, а ми в опозиції до влади», - наголосив Мартиненко.

Відповідаючи на запитання, чи правда те, що були пропозиції про виключення Ющенка з партії «Наша Україна» в обмін на те, щоб «Наша Україна» була в об’єднаній опозиції, Мартиненко сказав: «Про це дійсно відбувалися на КОД розмови не один раз». Він зазначив, що такі дискусії «були ще місяць назад – два місяці назад».

«КОД є майданчиком для погодження дій опозиції під час виборів і захисту результатів виборів для всіх опозиційних сил. Ющенка ми не вважаємо таким, який відноситься до опозиції», - додав Мартиненко.

Нагадаємо, 15 червня Комітет опору диктатурі на своєму засіданні виключив зі свого складу партію Ющенка “Наша Україна”.

Відповідне рішення було ухвалене у зв`язку з систематичним порушенням “Нашою Україною” попередніх рішень КОДу та співпрацю з режимом Віктора Януковича, повідомили тоді в партії “Батьківщина”.

У відповідь у «Нашій Україні» звинуватили КОД у застосуванні сталінських методів.

Читайте також: Кому вигідна реінкарнація «Нашої України»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.