НОВИНИ

Азаров відкрив для автомобілів «міст Кирпи». Лише в один бік

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив автомобільний рух з лівого берега на правий Дарницьким залізнично-автомобільним мостовим переходом через річку Дніпро у Києві.

Про це Тижню повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

У міністерстві зазначають, що будівництво Дарницького мосту – наймасштабніший проект не тільки Південно-Західної залізниці, але й в цілому по Україні за останні роки.

«Мабуть за останні чи не 30 років ми відкриваємо новий міст у столиці», − сказав Микола Азаров.

Голова Уряду також зауважив, що Дарницький міст – лише початок відкриття важливих об’єктів столиці. За його словами, вже за тиждень буде відкрито Жулянський шляхопровід.

Участь в урочистостях також взяли Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков, генеральний директор Укрзалізниці Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

До складу автомобільного проїзду з лівого на правий берег входять верховий автомобільний проїзд мосту через річку Дніпро, правобережна і лівобережна автомобільні естакади та автомобільний з’їзд на Наддніпрянське шосе у напрямку мосту ім. О.Є. Патона загальною довжиною 2387 метрів.

Для руху автомобілів по мосту та автомобільним естакадам передбачено три смуги, а на автомобільному з’їзді на Наддніпрянське у напрямку мосту ім. О.Є. Патона − дві смуги шириною по 3,75 м. На будівництві автомобільного проїзду з лівого на правий берег споруджено 35 опор, виконано монтаж 13,6 тис. тонн металоконструкцій прогонових споруд. Виконано укладання 31,2 тис. кв. метрів асфальтового покриття, встановлено 2,39 тис. метрів перильної та 4,78 тис. метрів бар’єрної огорожі.

Нагадаємо, будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу було розпочато у липні 2004 року тодішнім міністром транспорту Георгієм Кирпою. Загальна кошторисна вартість складає 9157 млн. грн. Загальна довжина мосту – 1,066 км. Протяжність залізничних колій – 32,71 км. Довжина автомобільних підходів – 15,08 км.

27 вересня 2010 року відкрито залізничний рух на двох коліях Дарницького мосту – з правого берега та лівий та з лівого на правий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги