НОВИНИ

Табачник не дав Могилянці держзамовлення на журналістів, і скоротив – на економістів

Міносвіти не виділило Києво-Могилянської академії місця держзамовлення на підготовку журналістів і зменшило кількість бюджетних місць на факультеті економічної теорії. Про це пише газета "Дело".

За словами президента академії Сергія Квіта, оскаржувати це рішення в Міносвіти НаУКМА не буде. "Журналістська освіта має бути незалежною", - вважає він.

"Розмір державного замовлення за фахом "Економічна теорія" ще менше, ніж торік. Можливо, це помилка. Я маю намір звертатися в Міносвіти з цього питання в робочому порядку. Кафедра економічної теорії в Києво-Могилянській академії - одна з найсильніших в Україні", - сказав Квіт.

Нагадаємо, Міносвіти вже другий рік поспіль не виділило жодного бюджетного місця магістерській програмі "Журналістика" Києво-Могилянської академії.

Минулого року рішення міністерства стало повною несподіванкою для керівництва вузу, де вже закінчили прийом документів "на бюджет" на ці програми.Тоді в академії почали самостійний пошук коштів для навчання студентів на тих напрямках, які несподівано залишилися без фінансування. Цього року НаУКМА не планує повторювати подібну практику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.