НОВИНИ

У Партії регіонів запевняють, що Янукович не мав конфліктів зі Щербанем

Між вбивством депутата Євгена Щербаня і призначенням губернатором Віктора Януковича немає взаємозв'язку. Про це заявив депутат від Партії регіонів Володимир Олійник в ефірі "5 каналу".

Коментуючи заяву депутата від БЮТ Сергія Власенка про те, що головна зацікавлена особа у вбивстві депутата Євгена Щербаня – нинішній президент Віктор Янукович, він заявив, що такого не знає.

"Я не бачу ніякого взаємозв'язку. Щербань не розглядався кандидатом в губернатори, я не бачив цієї інформації", – прокоментував Олійник.

"Візьміть пресу, аналітику 90-х років, і ви побачите: конфлікт між групою Щербаня і "дніпропетровськими" за територію, газ, ринок був неймовірним. І в цьому конфлікті треба розібратися", – сказав він.

"Між вбивством і призначенням було ще багато подій, але не прив'язують же їх", – додав "регіонал".

Як повідомлялось, народний депутат від БЮТБ Сергій Власенко називає президента Віктора Януковича єдиною особою, зацікавленою в убивстві депутата Верховної Ради Євгена Щербаня.

"У пана Януковича були мотиви вбити Щербаня, тому що через чотири місяці після вбивства він став губернатором Донецької області. При пані Щербані він би ніколи не став губернатором", – заявив Власенко. 

Він підкреслив, що Щербань впливав на розвиток донецького регіону і що стрімке зростання політичної кар'єри Януковича почалися відразу після його вбивства.

Раніше Власенко заявляв, що майно, яке було у власності Євгена Щербаня, відійшло до Януковича і його бізнес-партнерів.

Нагадаємо, в інтерв'ю іноземній пресі Віктор Федорович заявив, що Тимошенко причетна до вбивства Щербаня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.