НОВИНИ

Експерт: українська влада не вміє працювати зі ЗМІ

Замість того, щоб своїми діями формувати позитивний імідж України в іноземних ЗМІ, українська влада витрачає великі гроші на пропаганду. Про це у своїй статті для Open Democracy пише експерт європейського дослідницького центру European Council on Foreign Relations Ендрю Вілсон.

«Гроші керують політичною системою. Влада вже встановила правила для парламентських виборів у жовтні 2012 року; тепер вона використовує приховане фінансування для того, щоб обрати та закріпити склад списку. Кілька опозиційних партій намагаються розколоти голосування за опозицію, і до жовтня робитиметься ще більше таких спроб. Влада цинічно маніпулює партією «Свобода», щоб зробити з неї «опудало» і опозицію, яку не оберуть», - зазначив експерт.

На думку Вілсона, українська влада несе пряму відповідальність за негативні повідомлення в іноземній пресі.

«Україна отримує негативні відгуки в пресі, й витрачає багато грошей на PR в Брюсселі та Вашингтоні. Хоча однією причиною, чому Україна отримує таке погане освітлення в пресі, є те, що влада не розуміє, як працюють ЗМІ. Медіа потребують повідомлень, але замість цього українська влада цинічно витрачає гроші на пропаганду», - вважає аналітик. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.