НОВИНИ

У Рівненському КОДі обурені нав’язуванням їм кандидатів з Києва

Процеси, які відбуваються у КОДі у Києві, нічого спільного не мають з тим, що відбувається у Комітетах на місцях. Про це 12 червня під час круглого столу «Регіональні КОДи, як суб’єкти висування кандидатів у народні депутати України» у Львові повідомив член Комітету опору диктатурі з міста Рівного Роман Коваль.

«Якщо говорять, що на сьогодні КОД – це якась монолітна сильна структура, то я скажу, що це брехня, тому ті процеси, які відбуваються у КОДі у Києві, нічого спільного не мають з тим, що відбувається у КОДах на місцях», – заявив Коваль.

За його словами, як тільки почалася підготовка до виборчої кампанії, з’явилося багато кандидатів у народні депутати нібито від об’єднаної опозиції і КОДу.

«Коли ми просимо «Батьківщину», «Фронт змін», «Свободу» назвати людей. У нас є 5 виборчих округів. По трьох пропонують кандидатів від «Батьківщини». Це дуже багаті люди. По двох округах йдуть представники «Фронту змін», який практично не має своїх людей на Рівненщині – є печатка і кілька осіб. Але вони претендують на цілий округ. Переговори веде ВО «Свобода», яка пропонує кандидата від міста Рівне. Ніщо не зміниться у Верховній Раді, якщо пройдуть ці люди», – наголосив представник рівненського КОДу.

За словами Коваля, рівненський КОД розробив меморандум, яким мають відповідати кандидати, які претендують на округи, однак партії об’єднаної опозиції «За Батьківщину» відмовилися цей документ підписати.

«На це нам сказали, що кандидати визначаються у Києві і питання це не ваше… До наших програм не хочуть дослухатися в Києві. Обираючи мільйонерів, мультимільйонерів до ВРУ, вони нічим не будуть відрізнятися від мультимільйонерів, мультимільярдерів чинного режиму», – наголосив представник рівненського КОДу.

Як повідомлялось, згідно з результатами опитування, якби парламентські вибори відбулися зараз, Партія регіонів отримала б 15,1% підтримки, ВО «Батьківщина» на чолі з Тимошенко і Яценюком – 14,4%. 

Наприкінці квітня лідери «Батьківщини» Юлія Тимошенко і «Фронту змін» Арсеній Яценюк заявили про об’єднання їхніх політичних сил і формування спільного списку на парламентських виборах.

Нагадаємо, Комітет опору диктатурі у березні створив Узгоджувальну комісію, яка формуватиме єдиний список кандидатів в народні депутати по одномандатних виборчих округах від об’єднаної опозиції.

Читайте також Друг олігархів: Арсеній Яценюк не демонструє готовності зламати олігархічний устрій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.