НОВИНИ

Опитування: Об'єднана опозиція програє Партії регіонів близько 1%

Партія регіонів, партія "Батьківщина" разом з партією "Фронт змін", "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка" і Комуністична партія проходять у Верховну Раду за результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Так, відповідно до результатів опитування, якби парламентські вибори відбулися зараз, Партія регіонів отримала б 15,1% підтримки, ВО «Батьківщина» на чолі з Тимошенко і Яценюком – 14,4%. 

Третє місце, як і раніше, утримує УДАР Віталія Кличка. Однак, експерти відзначають найбільшу динаміку зростання рейтингу цієї політичної сили за останній місяць – з 5,9% до 8,4%.

Четверте місце в опитуванні посідає КПУ з рейтингом 5,4%.

Далі ідуть ВО «Свобода» і партія «Україна – Вперед!», які мають близько 2,6% підтримки голосів виборців.

Частка виборців, які наприкінці травня були готові взяти участь у голосуванні на виборах до Верховної Ради, в цілому по Україні складала близько 55 відсотків, зокрема: у Західному регіоні – 64%, у Центральному – 55%, у Південному – 56% та у Східному – 44%.

Опитування було проведено КМІС в період з 23 травня по 1 червня  методом очного (face-to-face) інтерв'ю. Всього було опитано 2042 респонденти в усіх областях України. Статистична похибка вибірки не перевищує 3.3%.

Як повідомлялося раніше, в опитуванні КМІС, яке було проведено 14-26 квітня об'єднана опозиція випереджала Партію регіонів на 0,3%.

Наприкінці квітня лідери «Батьківщини» Юлія Тимошенко і «Фронту змін» Арсеній Яценюк заявили про об’єднання їхніх політичних сил і формування спільного списку на парламентських виборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.