НОВИНИ

В Ізраїлі невідомі оквернили Музей Голокосту

В Ізраїлі невідомі осквернений меморіальний центр "Яд Вашем" в Єрусалимі. Уже створена спеціальна слідча група для розслідування цієї справи.

11 червняневідомі осквернили меморіальний центр «Яд ва-Шем" («Музей Голокосту» - або «Катастрофи», як кажуть в Ізраїлі). Там з'явилися 11 графіті, які звинувачують сіоністів в пособництві Гітлеру - наприклад: "Світове сіоністське керівництво хотіло Голокост "," Якщо б Гітлера не було, сіоністи б його вигадали".

Одне з графіті підписано - "Світова ортодоксальне єврейство", і це дозволяє поліції припускати, що вандалізм - справа рук тієї частини ортодоксальної єврейської громади, яка відмовляє Ізраїлю у праві на існування.

Керівництво музею висловило своє обурення подією. Міністр внутрішньої безпеки Іцхак Аронович зажадав негайного ретельного розслідування і заявив, що в результаті "потворного акта вандалізму був осквернений один з найважливіших символів єврейського народу".

"Ми вимагаємо від головного інспектора поліції створити спеціальну слідчу групу, щоб відповідальні за це жахливий злочин, постали перед судом", з аявив директор Об'єднання ізраїльтян, які пережили Голокост Аві Розенталь.

До нього сьогодні звернулися сотні людей, які заявили, що подібний вандалізм ображає пам'ять загиблих.

Як повідомлялось, 6 червня невідомі особи вчинили акт вандалізму у меморіальному комплексі в урочищі Сосонки на східній околиці Рівного, де у 1941 року нацисти розстріляли майже всю єврейську громаду міста – 17,5 тисячі осіб. 9 червня міліція затримала 3 підозрюваних у вандалізмі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.