НОВИНИ

Іран запросив Януковича на зустріч Руху неприєднання

Іран запросив президента України Віктора Януковича взяти участь у зустрічі на вищому рівні Руху неприєднання, яка пройде в Тегерані в кінці серпня.

За інформацією іранських ЗМІ, запрошення президента Ірану Махмуда Ахмадінежада передано заступником міністра закордонних справ Ірану Бехруз Камальванді під час його візиту до Києва.

Заступник глави іранського МЗС відвідав Київ у п'ятницю, 8 червня, для участі в церемонії відкриття відремонтованого будинку посольства Ірану в Україні. Він здійснив візит ввічливості до міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка. У ході зустрічі глава українського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що Україна як лідер у сфері ядерного роззброєння стежить за розвитком ситуації на Близькому і Середньому Сході і зацікавлена в збереженні миру і стабільності в цьому регіоні.

Чергова зустріч на вищому рівні Руху неприєднання пройде в Тегерані 26-31 серпня, під час якої Іран отримає головування в цій організації на наступні три роки.

Рух неприєднання є міжнародною організацією, що об'єднує 119 держав світу на принципах неучасті у військових блоках. Україна в Русі неприєднання має статус спостерігача.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.