НОВИНИ

Найбільше легальних мільйонерів мешкає у Києві, Донецьку та Дніпропетровську

Цього року доходи в сумі понад 1 млн грн задекларувала 2 291 особа. Про це повідомив директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби В'ячеслав Бусарєв.

"В поточному році 2291 фізична особа задекларувало доходи, що перевищують 1 млн грн, що на 754 більше, ніж торік. Минулого року їх було 1537. Загальна сума отриманого доходу зазначеними громадянами становить 15,1 млрд гривень, що на 5,3 млрд більше, ніж торік ", - розповів Бусарєв, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Найбільше мільйонерів - 916 - у Києві, у Донецькій області - 271, у Дніпропетровській – 216.

За даними податкової, станом на 1 червня, декларації про доходи до податкових органів подали 624 600 громадян, що на 17 тисяч більше, ніж минулого року.

Бусарєв також повідомив, що сума задекларованого доходу громадянами в 2012 році становить 36,6 млрд грн, що на 12,4 млрд грн більше, ніж у минулому році.

"Найбільші суми задекларованих громадянами доходів зафіксовані в місті Києві - 9,5 мільярдів гривень, у Донецькій області - 6,6 мільярдів гривень, у Дніпропетровській області - 2,3 і в Одеській області - 2,1 мільярдів гривень", - сказав Бусарєв.

Також, за його словами, найбільша питома вага в структурі задекларованих громадянами доходів припадає на доходи, отримані у вигляді спадщини (подарунків), продажу цінних паперів (корпоративних прав), іноземних доходів, від продажу і оренди рухомого та нерухомого майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.