НОВИНИ

Суд вночі заборонив журналістам провести акцію біля резиденції Януковича в Межигір'ї

Київський окружний адміністративний суд заборонив проведення акції руху «Стоп цензурі!», запланованої на 6 червня в селі Нові Петрівці, біля резиденції президента в Межигір'ї. Таке рішення опівночі оголосила суддя, задовольнивши позов Новопетрівської сільської ради проти координатора прес-центру «Стоп цензурі!» Артема Соколенка про обмеження права на мирні зібрання.

Раніше повідомлення про проведеня акції до Новопетрівської сільради подав Артем Соколенко, відтак позов про обмеження права на мирні зібрання було висунуто проти нього.

Не зважаючи на рішення суду, рух «Стоп цензурі!» планує 6 червня з 8:30 до 10:00 провести мирну акцію в Нових Петрівцях - презентацію туристичної мапи гучних корупційних розслідувань «Київ. Мапа корупції». У такий спосіб представники «Стоп цензурі!» хочуть нагадати президенту Віктору Януковичу його обіцянку показати громадськості свою резиденцію.

Нагадаємо, минулого року  Київський окружний адміністративний суд заборонив заплановану на 6 червня акцію руху «Стоп цензурі» біля резиденції президента в Межигір’ї. Своє рішення суддя аргументувала тим, що при подачі заявки «було порушено принцип завчасного сповіщення».

6 червня 2011 року журналісти  зібрались біля Межигір’я для того, щоб проконтролювати виконання судового рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.